Moodulkilp Golf, süvis, 3×18 moodulit, PE/N, IP40, valge
| Pikkus (mm) | 97.5 |
| Laius (mm) | 460 |
| Kõrgus (mm) | 543 |
| Paigaldusmeetod | Tasapinnale paigaldatud |
| Ridade arv | 3 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 18 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Signaali mööduv uks | Jah |
| Lukuga | Ei |
| Sulgemise tüüp | Muu |
| Elamumaterjal | Plast |
| Sisseehitussügavus | 72 mm |
| Sisseehitatud kõrgus | 507 mm |
| Sisseehitatud laius | 426 mm |
| Sisemine sügavus | 97.5 mm |
| Maandusterminali plokk | Jah |
| Neutraalne klemmplokk | Jah |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Kõrgus | 543 mm |
| Laius | 460 mm |
| Sügavus | 97.5 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 566 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 475 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.31 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1280 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |
