Moodulkilp Vector, pinnap., 3×18 moodulit, IP65, UV-kindel
| Pikkus (mm) | 151 |
| Laius (mm) | 418 |
| Kõrgus (mm) | 602 |
| Paigaldusmeetod | Pinnale paigaldatud |
| Ridade arv | 3 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 18 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Ukse tüüp | Singel |
| Läbipaistev kate/uks | Jah |
| Signaali mööduv uks | Jah |
| Lukuga | Ei |
| Sulgemise tüüp | Silinder |
| Elamumaterjal | Polükarbonaat (PC) |
| Sisseehitussügavus | 151 mm |
| Sisemine sügavus | 151 mm |
| Maandusterminali plokk | Ei |
| Neutraalne klemmplokk | Ei |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Võimalik laiendus | Jah |
| EMC versioon | Ei |
| UV-kindel | Jah |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7035 |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Kõrgus | 602 mm |
| Laius | 418 mm |
| Sügavus | 151 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 151 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 602 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 418 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 4.672 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 617 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 438 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 4.597 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 17 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1280 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |
