Moodulkilp Vector, pinnap., 4×12 moodulit, PE/N, IP65
| Pikkus (mm) | 151 |
| Laius (mm) | 310 |
| Kõrgus (mm) | 677 |
| Paigaldusmeetod | Pinnale paigaldatud |
| Ridade arv | 4 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 12 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Ukse tüüp | Singel |
| Läbipaistev kate/uks | Jah |
| Signaali mööduv uks | Jah |
| Lukuga | Ei |
| Sulgemise tüüp | Silinder |
| Elamumaterjal | Polükarbonaat (PC) |
| Sisseehitussügavus | 151 mm |
| Sisemine sügavus | 151 mm |
| Maandusterminali plokk | Jah |
| Neutraalne klemmplokk | Jah |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Võimalik laiendus | Jah |
| EMC versioon | Ei |
| UV-kindel | Ei |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7035 |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Kõrgus | 677 mm |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 151 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 690 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 336 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 168 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.933 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 24 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1530 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
