Moodullüliti 1P, 16A, 230VAC, 1 mod, LED (16/10mm²)
| Pikkus (mm) | 73 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 83 |
| Lülitusfunktsioon | Väljalülitusnupp juhtlambiga |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 1 |
| Postide arv | 1 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Min. nimipinge | 230 V |
| Nimilülituse võimsus | 0.338 kA |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 0.24 kA |
| Pinge liik | AC |
| Signaallambiga | Jah |
| Värvikalott | Muu |
| Lambi tüüp | LED |
| Lambipesa | Muu |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Sisseehitussügavus | 68 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.075 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 108 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 8.505 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2592 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1014 |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
