Moodullüliti 1P, 25A, 1NO+1NC, 230VAC
| Kaal (neto) | 0.12 |
| ETIM-klass | EC001545 Jaotusplaadi peamine lüliti |
| Lülitusfunktsioon | Kahepoolne lüliti |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 1 |
| Kontaktide arv tavaliselt suletud kontaktina | 1 |
| Postide arv | 1 |
| Tunnusvool | 25 A |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Min. nimipinge | 230 V |
| Nimilülituse võimsus | 0.529 kA |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 0.37 kA |
| Pinge liik | AC |
| Signaallambiga | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Sisseehitussügavus | 68 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.08 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 108 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 82 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 18 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.08 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 108 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.08 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2592 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 242.92 |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
