Moodullüliti 2P, 100A, 400VAC, 2 moodulit (50/35mm²)
| Pikkus (mm) | 73 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 83 |
| Lülitusfunktsioon | Väljalülituslüliti |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 2 |
| Postide arv | 2 |
| Tunnusvool | 100 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Min. nimipinge | 400 V |
| Nimilülituse võimsus | 1.692 kA |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 1.2 kA |
| Pinge liik | AC |
| Signaallambiga | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Sisseehitussügavus | 68 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.183 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 6 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.17 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 361 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 313 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 213 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 10.65 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1002 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 278.6 |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
