Moodullüliti 4P, 63A, 400VAC, 4 moodulit (25/16mm²)
| Pikkus (mm) | 74 |
| Laius (mm) | 70 |
| Kõrgus (mm) | 83 |
| Lülitusfunktsioon | Väljalülituslüliti |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 4 |
| Postide arv | 4 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Min. nimipinge | 400 V |
| Nimilülituse võimsus | 1.332 kA |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 0.94 kA |
| Pinge liik | AC |
| Signaallambiga | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 4 |
| Sisseehitussügavus | 69 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.348 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 3 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.29 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 36 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 11.005 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 864 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1118 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 289.424 |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
