Moodulrelee 16A, 2NC, 230VAC, 1 moodul
| Pikkus (mm) | 68 |
| Laius (mm) | 17.9 |
| Kõrgus (mm) | 85.4 |
| Funktsioon | Mehaaniline |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Kontaktide arv tavaliselt suletud kontaktina | 2 |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge tüüp 1 | AC |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 50 Hz |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 60 Hz |
| Tunnusvool | 16 A |
| Toitepinge | 250 V |
| Toitepinge | 250 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 1100 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 570 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 1200 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 490 VA |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.129 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 12 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.12 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 144 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 13.605 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3456 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1150 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 349.52 |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
