Moodulsisu Orion Plus polüesterkilbile, 2×12 moodulit, 350×300 mm
| Pikkus (mm) | 120 |
| Laius (mm) | 300 |
| Kõrgus (mm) | 350 |
| Kõrgus | 330 mm |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| DIN-rööbaste arv | 2 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 24 |
| Võimalik laiendus | Ei |
| Busbariga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 330 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 350 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 268 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.451 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
