Moodulsisu Univers FW, 6×12 moodulit, 900×250 mm, QC
| Pikkus (mm) | 84 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 900 |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 84 mm |
| DIN-rööbaste arv | 6 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 12 |
| Katte tüüp | Suletud |
| N-PE klambriga | Jah |
| Kattega | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Lõpp-punkti mõõturi asukoht | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 910 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.62 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1150 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
