Nädala analoogkell NO/NC, 1x7päeva, 16A, 230VAC, reservtoitega
| Pikkus (mm) | 65.6 |
| Laius (mm) | 53.6 |
| Kõrgus (mm) | 90.4 |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Kanalite arv | 1 |
| Toitepinge | 230 V |
| Toitepinge | 230 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Sageduse toitepinge | 50 Hz |
| Sageduse toitepinge | 60 Hz |
| Autonoomia tundides | 120 |
| Autonoomia aastate jooksul | 0.014 |
| Täpsus päevas | 1 s |
| 60-minutiline programm | Ei |
| 24-tunnine programm | Ei |
| Nädalaprogramm | Jah |
| Aastaprogramm | Ei |
| Põhivõrgud sünkroonsed | Ei |
| Kvartskontrolliga | Jah |
| Kontakti tüüp | Vahetuskontakt |
| Lühim lülitusaeg kanal 1 | 120 min |
| Lühima lülitusaja kanal 2 | 120 min |
| Programmi nihke jagamine 1 | 120 min |
| Programmi nihke jagamine 2 | 120 min |
| Automaatne suve-/talveaja vahetus | Ei |
| Sobib käsitsi juhtimiseks | Jah |
| Lülitamise eelvalik | Ei |
| Nominaalne lülitusvool 250 V vahelduvvoolul | 16 A |
| Max lülitusvõimsuse LED | 180 W |
| Potentsiaalne vaba lülitikontakt | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 3 |
| Laius | 54 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.145 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.145 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 235 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.245 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 196.88 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |