Nädalakell comfort 1 kanaliga, 16A, 230VAC, 2M (56 prog. astet)
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 36 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Kanalite arv | 1 |
| Toitepinge | 195 V |
| Toitepinge | 264 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Sageduse toitepinge | 50 Hz |
| Sageduse toitepinge | 60 Hz |
| Autonoomia aastate jooksul | 5 |
| Tekstijuhised ekraanil | Ei |
| Väline programm | Jah |
| Mälukaardiga | Ei |
| 60-minutiline programm | Jah |
| 24-tunnine programm | Ei |
| Nädalaprogramm | Jah |
| Aastaprogramm | Ei |
| Pühadeprogramm | Jah |
| Impulssprogramm | Jah |
| Tsükliprogramm | Jah |
| Astro programm | Ei |
| Juhuslik programm | Jah |
| Tunnimõõtur | Ei |
| Põhivõrgud sünkroonsed | Ei |
| Kvartskontrolliga | Jah |
| Raadio teel juhitav | Ei |
| Raadioside juhitav (DCF77) | Ei |
| GPS (globaalne positsioneerimissüsteem) | Ei |
| Lühim lülitusaeg kanal 1 | 1 min |
| Lühima lülitusaja kanal 2 | 1 min |
| Automaatne suve-/talveaja vahetus | Jah |
| Sobib käsitsi juhtimiseks | Jah |
| Väline nupuvajutuse sisend | Jah |
| Lülitamise eelvalik | Ei |
| Nominaalne lülitusvool 250 V vahelduvvoolul | 16 A |
| Potentsiaalne vaba lülitikontakt | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Sügavus | 64 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 64 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 35 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.197 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 56 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.2 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 325 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 10.2 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1450 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 267.8 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Toote tarkvara | Lae alla siit |