Nõrkvoolupaneel Univers, 450×500 mm
| Pikkus (mm) | 52 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 450 |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kattega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 458 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 62 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.0016 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 28 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1150 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
