Nõrkvoolupaneel Univers, 600×500 mm
| Pikkus (mm) | 52 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 600 |
| Kõrgus | 600 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kattega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 758 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 262 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 58 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.12 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 24 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
