Nõrkvoolupaneel Univers, 750×250 mm
| Pikkus (mm) | 52 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 750 |
| Kõrgus | 750 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kattega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 760 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 72 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.72 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 60 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
