Otsakaas BRP 65x100mm, RAL9016
| Pikkus (mm) | 23 |
| Laius (mm) | 115 |
| Kõrgus (mm) | 69 |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Paksus | 2 mm |
| Mudel | Sümmeetriline |
| Sobib | Vasak/parem |
| Liigesekate | Jah |
| Kinnituse tüüp | Pane lahti |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Töötemperatuur | -30 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Löögitugevus | IK07 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.031 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.032 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 15 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.599 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2160 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1040 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 111.256 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |