Otsakaas LF 20x35mm, halogeenivaba, RAL9011
| Kaal (neto) | 0.003 |
| ETIM klass | EC000866 Paigaldustoru otsakate |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 35 mm |
| Mudel | Vasak/parem |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| Kinnituse tüüp | Pane lahti |
| Värv | Antratsiit |
| RAL-number | 9011 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 37 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.004 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 5 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.016 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 20 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.119 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 28800 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1200 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
