P klemm, Volta, 5×1,5-4 mm², QuickConnect
| Kaal (neto) | 0.125 |
| ETIM-klass | EC001284 Ühe- ja mitmepooluseline terminalribad |
| Puuraugu kaugus tsentrialselt | 5 mm |
| Plahvatustestitud versioon 'Ex e' | Ei |
| Ühendatav juhtme ristlõige peen kiud ilma kaabliotsa hülsita | 1.5 mm² |
| Ühendatav juhtme ristlõige peen kiud ilma kaabliotsa hülsita | 25 mm² |
| Ühendatav juhtme ristlõige peen kiud kaabli otsa varrukaga | 1.5 mm² |
| Ühendatav juhtme ristlõige peen kiud kaabli otsa varrukaga | 25 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 1.5 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 25 mm² |
| Hinnatud praegune In | 63 A |
| Elektriühenduse tüüp 1 | Pistikühendus |
| Elektriühenduse tüüp 2 | Pistikühendus |
| Postide arv | 1 |
| Klambri asendite arv pooluse kohta | 5 |
| Materjali isolatsioonikere | Muu |
| Töötemperatuur | -25 °C |
| Töötemperatuur | 40 °C |
| Laius | 27 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Vajalik sulgemisplaat | Ei |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 185 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 35 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.129 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 25 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.132 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 25 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 3.8 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 600 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 114.2 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
