Pimekate universN, 450×750 mm, IP30
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 760 |
| Kõrgus (mm) | 460 |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 750 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Ridade arv | 3 |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
