Pinge- ja faasi kontrollrelee 1/3L+N, seadistatav viivitus
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 87 |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Nimisagedus | 50 Hz |
| Nimisagedus | 60 Hz |
| Näidatud mõõtevahemik | 3N, 400/230V |
| Maksimaalne lülitusvõimsus | 1250 VA |
| Maksimaalsed elektrilised lülitustsüklid | 6 c/min |
| Pinge liik | AC |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 22 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 100 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2400 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 216 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |