Pistikupesa DIN-liistule, 16A, 250V, QuickConnect
| Pikkus (mm) | 62 |
| Laius (mm) | 45 |
| Kõrgus (mm) | 75 |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Tunnusvool | 16 A |
| Hingedega kaanega | Ei |
| Pinge liik | AC |
| Mudel | Pistikupesa CEE 7/3 (tüüp F) |
| Kaitsekontakt | Lame |
| Täiustatud kontaktikaitsega | Jah |
| Juhtlambiga | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Sisseehitussügavus | 40 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pistikupesade arv | 1 |
| Aktiivsete tihvtide arv (lamedad) | 2 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.07 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 4 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.335 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 235 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 4.295 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 126.08 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Mõõtmisjoonis (.dwg) | Lae alla siit |
| Toote tarkvara | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |