Pistikupesapost Ø80mm, 2300mm, valge, 2x4x2 Schuko, 2×4 RJ45 Cat6 UTP
| Diameeter (mm) | 80 |
| Pikkus (mm) | 80 |
| Laius (mm) | 150 |
| Kõrgus (mm) | 2300 |
| Nimivool | 16 A |
| Samba kuju | Ovaal |
| Mudel | Kahepoolne |
| Eeljuhtmestatud | Jah |
| Reguleeritav | Ei |
| Samba kõrgus | 2300 mm |
| Samba kõrgus | 2300 mm |
| Samba sügavus | 130 mm |
| Samba laius | 80 mm |
| Läbimõõt | 80 mm |
| Kasutatavate kaante arv | 2 |
| Katte laius | 45 mm |
| Katte sügavus | 30 mm |
| Kinnituse tüüp | Stand (baas) |
| Kohamuutuja | Jah |
| Sobib lae paigaldamiseks | Ei |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Kaabli sisenemine | Peal |
| Läbiv profiil | Jah |
| Materjalipaigaldussamba | Alumiinium |
| Materjali kvaliteedi paigaldussamba | Muu |
| Materjalipaigaldussamba halogeenivaba | Ei |
| Pinnakaitsesammas | Märglakkitud |
| Värvikolonn | Valge |
| RAL-numbri veerg | 9010 |
| Materjalikate | Alumiinium |
| Materjali kvaliteedi kate | Muu |
| Materjalikate halogeenivaba | Jah |
| Kattepind | Märglakkitud |
| Värviline kate | Valge |
| RAL-numbri kaane | 9010 |
| Partitsioonide arv | 2 |
| Kasulik ristlõige | 1.5 mm² |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2750 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 200 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 14.089 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 24 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2810 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 650 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 995 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 358.136 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Põhiskeem (.pdf) | Lae alla siit |
| Põhiskeem (.dwg) | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |