Põrandakarbik 11×40 mm, PVC, hall
| Pikkus (mm) | 1000 |
| Laius (mm) | 41 |
| Kõrgus (mm) | 11 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kanalite arv | 1 |
| RAL-number | 7030 |
| Isekleepuv | Ei |
| Sulgemishuule | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Halogeenvaba | Ei |
| Töötemperatuur | 5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 70 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 16.24 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3360 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1480 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 819.52 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |