Põrandakarbik 12×50 mm, PVC, hall
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 50 |
| Kõrgus (mm) | 12 |
| Laius | 50 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kanalite arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| Isekleepuv | Ei |
| Sulgemishuule | Ei |
| Libisemisvastase kihiga | Ei |
| Halogeenvaba | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 12 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.307 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 42 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 11.9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2016 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1480 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 611.2 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |