Põrandakarbik, 18×75 mm, PVC/alumiinium
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 75 |
| Kõrgus (mm) | 18 |
| Laius | 73 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kanalite arv | 4 |
| Isekleepuv | Ei |
| Sulgemishuule | Ei |
| Libisemisvastase kihiga | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Halogeenvaba | Jah |
| Maksimaalne kandevõime | 0.305 t |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 6.93 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 680 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1480 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 511.24 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
