Põrandakarbik AKA 18×125 mm, halogeenivaba, anod. alumiinium
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 125 |
| Kõrgus (mm) | 18 |
| Laius | 125 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kanalite arv | 2 |
| Kaanekattega | Jah |
| Materjal | Alumiinium |
| Materjali kvaliteet | Alumiinium |
| Värv | Alumiinium |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Ei |
| Soonega auk | Ei |
| Fiksatsiooniga | Ei |
| Eemaldatav | Ei |
| Isekleepuv | Ei |
| Sulgemishuule | Ei |
| Libisemisvastase kihiga | Ei |
| Reflektiivne | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Halogeenvaba | Jah |
| Maksimaalne kandevõime | 15 t |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Löögitugevus | IK08 |
| Painutusjõud | Jäik |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 18 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.438 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 12 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 17.26 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 576 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1560 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 868.48 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |