Püstinurk BRP/BRAP 65x170mm, RAL9016, halogeenivaba
| Kaal (neto) | 0.115 |
| ETIM-klass | EC000873 Seinatoru otsaosa |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Režissöör | Tõus/langus |
| Sümmeetriline | Jah |
| Mudel | Vormitud kapott |
| Nurk | 90 ° |
| Nurk | 90 ° |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Ei |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Ei |
| Paigaldusmeetodi kate | Spanned |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -30 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.115 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.199 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 8 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 1.831 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 192 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 68.944 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |