Puutekate universN, 108 moodulit, 450×750 mm
| Pikkus (mm) | 50 |
| Laius (mm) | 750 |
| Kõrgus (mm) | 450 |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 750 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Ridade arv | 3 |
| Hinging | Ei |
| Kiire lukustus | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 450 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 56 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 750 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.67 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 760 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 67 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.58 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 21 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
