Puutekate universN, 36 moodulit, 450×250 mm
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 260 |
| Kõrgus (mm) | 460 |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Ridade arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| Kiire lukustus | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Värv | Valge |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.54 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 456 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 262 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 66 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.56 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 60 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 780 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
