Puutekate universN, 96 moodulit, 600×500 mm
| Pikkus (mm) | 70 |
| Laius (mm) | 510 |
| Kõrgus (mm) | 610 |
| Kõrgus | 600 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Ridade arv | 4 |
| Kiire lukustus | Jah |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 600 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 56 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.4 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 615 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 67 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.46 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 28 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 930 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
