Puutekate Volta VU24, 2 rida, IP30
| Pikkus (mm) | 31 |
| Laius (mm) | 279 |
| Kõrgus (mm) | 443 |
| Kõrgus | 443 mm |
| Laius | 279 mm |
| Sügavus | 31 mm |
| Ridade arv | 2 |
| Hinging | Ei |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.348 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 50 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 470 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 35 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.34 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 50 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 480 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 17 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 160 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 870 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 91 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
