Puutekate Volta VU36, 3 rida, IP30
| Pikkus (mm) | 31 |
| Laius (mm) | 279 |
| Kõrgus (mm) | 568 |
| Kõrgus | 568 mm |
| Laius | 279 mm |
| Sügavus | 31 mm |
| Ridade arv | 3 |
| Hinging | Ei |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 590 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.427 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 33 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 600 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.42 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 33 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 38.86 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1500 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 65.293 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
