QC terminal PE, 6 kohta, 63A (5×1-4mm²) + (1×4-16mm²)
| Pikkus (mm) | 34 |
| Laius (mm) | 30 |
| Kõrgus (mm) | 33 |
| Postide arv | 1 |
| Nominaalne vool | 63 A |
| Ühenduse tüüp | Kruvi-/vedruklambri ühendus |
| Paigaldusmeetod | Klõpskinnitus |
| Sisendite arv | 1 |
| Väljundite arv | 5 |
| Sobib tahkete juhtide jaoks | Jah |
| Sobib juhtmetega juhtmetele | Jah |
| Juhtme ristlõige, sisend | 25 mm² |
| Juhtme ristlõige, väljund | 1.5 mm² |
| Juhtme ristlõige, väljund | 4 mm² |
| Kontakt turvaliselt | Jah |
| Kõrgus | 33 mm |
| Laius | 30 mm |
| Sügavus | 34 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 34 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 33 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.064 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 87 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 41 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.035 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 20 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 285 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 1.02 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 8000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 91.8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
