Reguleeritav sisenurk LF 40x57mm, halogeenivaba, RAL9016
| Kaal (neto) | 0.083 |
| ETIM-klass | EC000862 Sisemine nurk paigalduskanali jaoks |
| Kõrgus | 40 mm |
| Laius | 57 mm |
| Nurk | 83 ° |
| Nurk | 97 ° |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| RAL-number | 9016 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.09 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 5 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.089 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 5 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.525 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 720 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 100.6 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |