Rikkevoolukaitse 4P, 10kA, 25A, 30mA, tüüp F
| Pikkus (mm) | 70 |
| Laius (mm) | 72 |
| Kõrgus (mm) | 86 |
| Postide arv | 4 |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Tunnusvool | 25 A |
| Nimeline rikkevool | 0.03 A |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Võimsuskadu | 1.98 W |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Lekkevoolu tüüp | F |
| Selektiivne kaitse | Ei |
| Lühiajaline viivitusega komistamine | Jah |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 10 kA |
| Ülepingevoolu võimsus | 5 kA |
| Pinge liik | AC |
| Lukustusseadmega | Jah |
| Sagedus | 50 Hz |
| Võimalik lisavarustus | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 4 |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 70 °C |
| Saasteaste | 2 |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 1 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 16 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 1 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 25 mm² |
| RAL-number (sarnane) | 7005 |
| Plahvatuskindel | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 72 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.405 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 33 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 77 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.391 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 33 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 13.343 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 792 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 345.232 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |