Rikkevoolukaitse 4P, 63A, 300mA, AC, selektiivne
| Pikkus (mm) | 8 |
| Laius (mm) | 9.5 |
| Kõrgus (mm) | 8 |
| Postide arv | 4 |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Tunnusvool | 63 A |
| Nimeline rikkevool | 0.3 A |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Paigaldusmeetod | DIN raudtee |
| Lekkevoolu tüüp | AC |
| Selektiivne kaitse | Jah |
| Lühiajaline viivitusega komistamine | Jah |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 6 kA |
| Ülepingevoolu võimsus | 5 kA |
| Pinge liik | AC |
| Lukustusseadmega | Ei |
| Sagedus | 50 Hz |
| Võimalik lisavarustus | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 4 |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 40 °C |
| Saasteaste | 2 |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 1 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 16 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 1 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 25 mm² |
| Plahvatuskindel | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.378 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 36 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 434 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 323 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 247 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 14.148 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 864 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1138 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
