RVK + kaitselüliti 1P+N, 6kA, C-16A, 30mA, tüüp AC
| Pikkus (mm) | 71 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 87 |
| Pooluste arv (kokku) | 2 |
| Kaitstud pooluste arv | 1 |
| Tunnuspinge | 240 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Tunnusvool | 16 A |
| Nimeline rikkevool | 0.03 A |
| Lekkevoolu tüüp | AC |
| Voolu piirav klass | 3 |
| Nimetatud lühise murdmisvõime vastavalt IEC 60947-2-le | 6 kA |
| Lühise murdmisvõime ICN vastavalt EN 61009-1-le | 6 kA |
| Ühenduse katkestamise omadus | Viivitamatult |
| Ülepingevoolu võimsus | 0.25 kA |
| Pinge liik | AC |
| Sagedus | 50 Hz |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Samaaegne lülitusneutraaljuht | Jah |
| Lukustusseadmega | Ei |
| Ülepinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 2 |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 40 °C |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Sisseehitussügavus | 68 mm |
| Tasapinnale paigaldatud paigaldus | Jah |
| Kahjuvastane komistamisvastane versioon | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 1 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 25 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 1 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 16 mm² |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.225 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 13.72 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
