RVK lisamoodul x160, 4P, 125A, (0,03/0,1/0,3/1/3/6A), reguleeritav
| Kaal (neto) | 1.7 |
| ETIM-klass | EC002297 Jääkvoolu kaitselüliti (RCCB) moodul |
| Nominaalne pinge | 220 V |
| Nominaalne pinge | 415 V |
| Nominaalne vool | 125 A |
| Nimirikke voolu reguleeritav | Ei |
| Nimeline rikkevool | 0.3 A |
| Nimeline rikkevool | 0.3 A |
| Viivituse reguleerimine | Ei |
| Postide arv | 4 |
| Lekkevoolu tüüp | Muu |
| Ülepingevoolu võimsus | 5 kA |
| Sagedus | 50/60 Hz |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 6 kV |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 2.5 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 95 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 2.5 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 70 mm² |
| Kahjuvastane komistamisvastane versioon | Jah |
| Lukustusseadmega | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Saasteaste | 3 |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 70 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 107 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 200 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.7 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 245 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.578 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 80 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 149.8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
