RVK x250, 4P, 250A, (0,03/0,1/0,3/1/3/6 A), reguleeritav
| Pikkus (mm) | 105 |
| Laius (mm) | 139.5 |
| Kõrgus (mm) | 93.2 |
| Nominaalne pinge | 220 V |
| Nominaalne pinge | 415 V |
| Nominaalne vool | 250 A |
| Nimirikke voolu reguleeritav | Jah |
| Nimeline rikkevool | 0.03 A |
| Nimeline rikkevool | 6 A |
| Maksimaalne viivituse aeg | 1000 ms |
| Viivituse reguleerimine | Jah |
| Postide arv | 4 |
| Lekkevoolu tüüp | Muu |
| Ülepingevoolu võimsus | 5 kA |
| Sagedus | 50/60 Hz |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 6 kV |
| Võimsuskadu | 15 W |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 35 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 185 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 35 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 150 mm² |
| Kahjuvastane komistamisvastane versioon | Jah |
| Lukustusseadmega | Jah |
| Saasteaste | 3 |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 70 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 93 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 4 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.36 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 4 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 5.865 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 163.76 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
