Schuko 2-ne pistikupesa 33°, 16A/250V, Rastec 45, roheline
| Pikkus (mm) | 40 |
| Laius (mm) | 90 |
| Kõrgus (mm) | 45 |
| Paigaldus sügavus (mm) | 45 |
| Kaitsekontakt | Maandusklipid |
| Aktiivsete tihvtide arv (ring) | 2 |
| Signaallambiga | Ei |
| Ühikute arv | 2 |
| Moodulite arv (moodulisüsteem) | 4 |
| Faaside arv | 1 |
| Jälg/indiktsioon | Puudub |
| Hingedega kaanega | Ei |
| Täiustatud kontaktikaitsega | Jah |
| Siltide ruum/informatsioonipind | Ei |
| RAL-number (sarnane) | 6029 |
| Metallikvärv | Ei |
| Läbipaistev | Ei |
| Lukustatav | Ei |
| Väljutusmehhanism | Ei |
| Isoleeritud paigaldus | Ei |
| Funktsioonivalgustusega | Ei |
| Orientatsioonivalgustusega | Ei |
| Ülepingekaitse | Ei |
| Rikkevoolu kaitse | Ei |
| Miniatuurse süütenööriga | Ei |
| Spetsiaalne toiteallikas | Ohutustoiteplokk (roheline) |
| Halogeenvaba | Jah |
| Pinnaviimistlus | Matt |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Silmusest läbi funktsiooniga | Jah |
| Ringläbikäikude arv | 1 |
| Sisse/välja lülitiga | Ei |
| Pööratud keskne sisestus | Jah |
| Nominaalne vool | 16 A |
| Nominaalne pinge | 250 V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sagedus | 60 Hz |
| Seadme laius | 45 mm |
| Seadme kõrgus | 90 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |
| Min. sisseehitatud paigalduskasti sügavus | 45 mm |
| Ühilduv Apple HomeKitiga | Ei |
| Ühilduv Amazon Alexaga | Ei |
| Ühilduv Google Assistantiga | Ei |
| IFTTT tugi on saadaval | Ei |
| Wi-Fi signaali kordajaga | Ei |
| Sisseehitatud bluetooth-kõlariga | Ei |
| Raskete tingimuste puhul vastavalt VDE-le | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.078 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.774 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 200 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 560 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 330 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 340 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 16.274 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1600 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 155.192 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
