Seadmekarbik BRA 65x130mm, anod. alumiinium
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 130 |
| Kõrgus (mm) | 68 |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 68 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kaverite arv | 1 |
| Tootega kaasas olevad kaaned | Ei |
| Katte laius 1 | 80 mm |
| Sümmeetriline | Jah |
| Ehitustüüp ristkülikukujuline | Jah |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Tagumine sein (sisemine külg) konstruktsioon | Pidev C-profiil |
| Kaitsva fooliumiga | Jah |
| Pistikprogrammi partitsioonide arv | 1 |
| Kanaliühendusega | Jah |
| Paigaldatud perforatsioon põhjas | Jah |
| Paigaldusmeetodi kate | Sisemine lebamine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kasulik ristlõige | 7580 mm² |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 8 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 17.54 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 256 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1640 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
