Sokkel Univers, 100x1050x205 mm, IP40
| Kaal (neto) | 5.399 |
| ETIM-klass | EC000721 Alus/aluselement (korpus/kapp) |
| Mudel | Alusvaheplaat |
| Materjal | Teras |
| Värv | Valge |
| RAL-number (sarnane) | 9010 |
| Sobib aediku hoone laiusele | 1050 mm |
| Sobib aereerimiseks/de-aeratsiooniks | Ei |
| Laius | 1050 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 205 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1090 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.4 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1090 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.4 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 25 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1110 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 139.75 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
