Sokkel Univers, 100x1300x205 mm, IP40
| Pikkus (mm) | 11.5 |
| Laius (mm) | 22 |
| Kõrgus (mm) | 134 |
| Värv | Valge |
| RAL-number (sarnane) | 9010 |
| Sobib aediku hoone laiusele | 1300 mm |
| Sobib aereerimiseks/de-aeratsiooniks | Ei |
| Laius | 1300 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 205 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1360 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 6.82 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1360 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 6.82 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 24 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1040 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 155 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
