Sokkel Univers, 100x550x205 mm, IP40
| Pikkus (mm) | 205 |
| Laius (mm) | 550 |
| Kõrgus (mm) | 100 |
| Mudel | Baas lõpetatud |
| Materjal | Teras |
| Värv | Hall |
| RAL-number (sarnane) | 7035 |
| Sobib aediku hoone laiusele | 550 mm |
| Sobib piiratud hoone sügavusele | 205 mm |
| Sobib aereerimiseks/de-aeratsiooniks | Ei |
| Laius | 550 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 205 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 590 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.555 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 590 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.555 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 48 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 870 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 152.16 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
