Sularilüliti NH00, 3x160A, DIN, 95mm², väljund 3×16 mm²
| Pikkus (mm) | 80 |
| Laius (mm) | 106 |
| Kõrgus (mm) | 194 |
| Postide arv | 3 |
| Nimitöövool ehk | 160 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 1000 V |
| Konstruktsioonisuuruse süütekaitse sisestused | NH00 |
| Veakaitsega | Ei |
| Korpuse laius | 106 mm |
| Korpuse sügavus | 80 mm |
| Elamute kõrgus | 206 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 206 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 91 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 106 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.95 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.92 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 240 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
