Sularilüliti NH1, 3x250A, 60 mm, M10
| ETIM-klass | EC000249 Kaitselüliti disconnectori korpus |
| Postide arv | 3 |
| Nimitöövool ehk | 250 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 1000 V |
| Konstruktsioonisuuruse süütekaitse sisestused | NH1 |
| Veakaitsega | Ei |
| Korpuse laius | 184 mm |
| Korpuse sügavus | 110 mm |
| Elamute kõrgus | 306 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 72 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
