Sularilüliti NH1, 3x250A, montaažplaadile, M10
| Pikkus (mm) | 303 |
| Laius (mm) | 184 |
| Kõrgus (mm) | 110 |
| Postide arv | 3 |
| Nimitöövool ehk | 250 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 1000 V |
| Konstruktsioonisuuruse süütekaitse sisestused | NH1 |
| Veakaitsega | Ei |
| Korpuse laius | 184 mm |
| Korpuse sügavus | 110 mm |
| Elamute kõrgus | 304 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 285 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 255 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.26 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 84 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1000 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
