Sularilüliti NH2, 3x400A, 60mm, M10
| Pikkus (mm) | 130 |
| Laius (mm) | 210 |
| Kõrgus (mm) | 306 |
| Postide arv | 3 |
| Nimitöövool ehk | 400 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 1000 V |
| Konstruktsioonisuuruse süütekaitse sisestused | NH2 |
| Veakaitsega | Ei |
| Korpuse laius | 210 mm |
| Korpuse sügavus | 130 mm |
| Elamute kõrgus | 306 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
