Sularilüliti NH2, 3x400A, montaažplaadile, M10
| Kaal (neto) | 3.179 |
| ETIM-klass | EC000249 Kaitselüliti disconnectori korpus |
| Postide arv | 3 |
| Nimitöövool ehk | 400 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 1000 V |
| Konstruktsioonisuuruse süütekaitse sisestused | NH2 |
| Veakaitsega | Ei |
| Korpuse laius | 210 mm |
| Korpuse sügavus | 130 mm |
| Elamute kõrgus | 308 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 330 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.18 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 50 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 850 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
