Süvisraam Univers FWU43S
| Pikkus (mm) | 13 |
| Laius (mm) | 853 |
| Kõrgus (mm) | 703 |
| Mudel | Muu |
| Laius | 853 mm |
| Kõrgus | 703 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| Paigaldusasend | Uks |
| Materjal | Metall |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 860 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.32 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 710 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.32 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
